Спеціальна пропозиція

375,00
грн.
До набору входить:
  • Травневий мед 
  • Липовий мед 
  • Лісовий мед 

Травневий мед
Рідкий мед, який відразу після випомповання не має яскравого вираженого запаху. Він з'являється, коли мед простоїть пів року. На смак мед дуже солодкий, легкий і ніби з холодком. Цей мед містить фруктозу, тому такий продукт можна людині з цукровим діабетом. Травневий мед - справжня знахідка за своїми властивостями, тому його часто застосовують у фармацевтиці і косметології.
Цікавий спосіб застосування: Якщо потрібно знеболити і продезінфікувати рану - докладіть мед через марлю.

Липовий мед 
Світло-жовтий напівпрозорий мед має густу консистенцію. Яскраво-солодкий смак липового меду неможливо сплутати з іншими сортами — він може трохи нагадувати ліки. Липовий мед — справжній скарб за своїми корисними властивостями: уповільнює старіння клітин, допомагає при вірусних та простудних захворюваннях, тонізує, додає бадьорості та має у складі набір важливих для людини амінокислот.

Лісовий мед 
Мед з сильним насиченим смаком та легким ароматом лісових квітів. Має світлий жовтий колір та рідку тягучу консистенцію, яка довго залишається, як після відкачки. Лісний мед багатий на корисні властивості: підвищує гемоглобін, лікує безсоння, надає сил, зміцнює нервову систему та добре піднімає імунітет. Його корисно їсти у зимовий період для профілактики захворювань. 
Медові солодощі
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Коментар до замовлення
Payment method