Медовуха з абрикосом 0,75 л.

220,00
грн.

Ексклюзивний, натуральний медовий напій (0,75 л, 13%, напівсолодкий) з додаванням абрикосу, що дає можливість відчути аромат і присмак чистого меду та абрикосів.

Ексклюзивне, натуральне, крафтове медове вино, виготовлене з меду, зібраного в Рівненській області. Гарячий подих літа до Вашого столу, адже смак цього напою містить нотки спекотного літа, нотки абрикосу.

Виноград при виготовленні не використовувався. Напій схожий на біле напівсолодке вино, але з оригінальним ароматом і присмаком меду та абрикосу. Міцність 13%. Витримка 2 роки.

Мед при виготовленні не нагрівався, що дозволило максимально зберегти його корисні властивості.

Склад: очищена вода, натуральний мед, лимони, спеціальні культури винних дріжджів, абрикоси без кісточок. Без додавання барвників, ароматизаторів, концентратів, цукру і спирту. Містить виключно спирт, отриманий внаслідок натурального бродіння винних дріжджів. Без додавання SO2.

Вино виготовлене за кращими старовинними рецептами, котрі пройшли випробовування віками. Рекомендуємо вживати охолодженим до 8-10 градусів або з кубиком льоду. Вино має складний, насичений смак, тому відмінно підходить до білого хлібу або лаваша, твердого сиру, фруктів.

Допускається утворення в пляшці незначного дрібнодисперсного осаду, що викликаний використанням натуральних компонентів. Медове вино слід зберігати в темних вентильованих приміщеннях при вологості повітря до 85% і температурі від +4 до +8 градусів. Гарантійний термін придатності -- 1 рік з дати розливу. Придатне до вживання після закінчення гарантійного терміну придатності, якщо не утворилося помутніння або значного осаду, завтовшки понад 1 см.

Не спричиняє звикання, оскільки виготовлене з натуральних компонентів.

Тонізує, знімає втому, посилює апетит.

Медові солодощі
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Коментар до замовлення
Payment method