Медовуха класична н/сух. 0,75 л.

220,00
грн.

Ексклюзивний, натуральний медовий напій (0,75 л, 13%, напівсухий), без додавання фруктів і ягід, що дає можливість відчути аромат і присмак чистого меду.

Ексклюзивне, натуральне, крафтове медове вино, виготовлене з меду, зібраного в Рівненській області.

Виноград при виготовленні не використовувався. Напій схожий на біле напівсухе вино, але з оригінальним ароматом і присмаком меду. Міцність 13%. Витримка 2 роки.

Мед при виготовленні не нагрівався, що дозволило максимально зберегти його корисні властивості.

Не містить додаткових плодово-ягідних соків, тому ми називаємо його класичним. Саме цей вид медового вина дає уявлення про аромат, смак і присмак чистого медового напою.

Склад: очищена вода, натуральний мед, лимони, спеціальні культури винних дріжджів. Без додавання барвників, ароматизаторів, концентратів, цукру і спирту. Містить виключно спирт, отриманий внаслідок натурального бродіння винних дріжджів. Без додавання SO2.

Вино виготовлене за кращими старовинними рецептами, котрі пройшли випробовування віками. Рекомендуємо вживати охолодженим до 8-10 градусів. Відмінно смакує до риби, дієтичного м'яса, витриманого твердого сиру, зелені, свіжих овочів та овочевих страв, горіхів.

Допускається утворення в пляшці незначного дрібнодисперсного осаду, що викликане використанням натуральних компонентів. Медове вино слід зберігати в темних вентильованих приміщеннях при вологості повітря до 85% і температурі від +4 до +8 градусів. Гарантійний термін придатності -- 1 рік з дати розливу. Придатне до вживання після закінчення гарантійного терміну придатності, якщо не утворилося помутніння або значного осаду, завтовшки понад 1 см.

Не спричиняє звикання, оскільки виготовлене з натуральних компонентів.

Тонізує, знімає втому, посилює апетит.Медові солодощі
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Коментар до замовлення
Payment method