Дегустаційний набір

330,00
грн.
До набору входить:
  • Гречаний мед 
  • Липовий мед 
  • Лісовий мед 

Гречаний мед
Темний майже чорний мед має тягучу консистенцію та особливий смак — солодкий з легкою гіркуватістю. Завдяки великому вмісту різних мінералів він унікальний за своїми властивостями: тонізує, природний антидепресант, сприяє затримці ділення ракових клітин, очищає судини та допомагає при роботі шлунково-кішечного тракту.
Цікавий спосіб застосування: Гречаний мед добре виводить алкоголь з організму, тому вважається гарним засобом від похмілля.

Липовий мед 
Світло-жовтий напівпрозорий мед має густу консистенцію. Яскраво-солодкий смак липового меду неможливо сплутати з іншими сортами — він може трохи нагадувати ліки. Липовий мед — справжній скарб за своїми корисними властивостями: уповільнює старіння клітин, допомагає при вірусних та простудних захворюваннях, тонізує, додає бадьорості та має у складі набір важливих для людини амінокислот.

Лісовий мед 
Мед з сильним насиченим смаком та легким ароматом лісових квітів. Має світлий жовтий колір та рідку тягучу консистенцію, яка довго залишається, як після відкачки. Лісний мед багатий на корисні властивості: підвищує гемоглобін, лікує безсоння, надає сил, зміцнює нервову систему та добре піднімає імунітет. Його корисно їсти у зимовий період для профілактики захворювань.
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Коментар до замовлення
Payment method