Мед з ріпаку

110,00
грн.
Ріпаковий мед легко впізнати по одному тільки зовнішньому вигляді. На відміну від інших сортів, він має молочно-білий відтінок і ніжну кремову структуру. Що стосується корисних властивостей натурального продукту, у цьому питанні він теж наділений унікальністю.
Мало хто знає, що ріпаковий мед є дуже корисним і входить у п’ятірку кращих медів.
Цей вид меду – єдиний, який виводить радіонукліди і важкі метали з організму людини, і саме його рекомендують чорнобильцям та людям, які отримали опромінення.
Ріпаковий мед – це мед, який виробляє так званий «гормон щастя», тому що сам ріпак вирощений в основному на талому снігу, а талий сніг дуже впливає на регенерацію клітин, і тому людина, яка вживає ріпаковий мед, майже не старіє, в неї немає зморшок. Ріпак – рослина-медонос, період цвітіння якої припадає на квітень-травень
За свої цілющі властивості мед ріпаковий у народі називають «живим». Що ж такого особливого в його складі? По-перше, підвищений вміст глюкози (51%). Це робить натуральний продукт поживним і допомагає швидко підняти тонус організму. По-друге, в бджолиному нектарі міститься величезна кількість бору. Однієї-двох столових ложок солодощів у день достатньо, щоб підтримувати нормальну роботу щитовидної залози, прискорити процес регенерації кісткової тканини, позбутися симптомів клімаксу і навіть очистити організм від важких металів.
Цікавий факт: мед із ріпаку набагато солодший за цукор. Це пояснюється високим вмістом фруктози, яка і дарує нам смак солодощів. При цьому, калорійність продуктів бджільництва – набагато нижча. Для порівняння, в 100 грамах цукру – близько 400 ккал. У меді ж – у межах 300 ккал. Таким чином, замінивши одну солодкість на іншу, ви можете легко скинути кілька кілограмів!


Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Коментар до замовлення
Payment method